Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Montgenevre - dovolená 2018

Detail destinace

Montgenevre Francie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Francie - Montgenevre

Montgenèvre je půvabná francouzská vesnička jižních Alp, která se nachází na průsmyku poblíž italských hranic. V nadmořské výšce 1860 metrů se Montgenèvre si zachovává zvláštní rysy a zároveň těží z výjimečného slunečního svitu středomořského podnebí - čistý a povzbuzující vzduch, kvetoucí alpské pastviny, horská jezera, lesy pro všechny milovníky přírody a krásné scenérie.

Montgenèvre je v oblasti snadno dostupný z jihu. Díky kvalitě dopravní infrastruktury, zejména na italské straně, je přeshraniční průsmyk Montgenèvre zcela vybudován v blízkosti dálnice Chambéry / Modane a nedalekého alpského tunelu Fréjus. Obec je ohraničena dvěma svahy: Le Chalvet a Les Gondrans. Na jižní straně lesy tvoří převážně borovice, na severní straně sestávají svahy z oblázků. Les, složený převážně z modřínu a borovice cembro, je ideální pro letní dovolenou.

Na průsmyku jsou dvě jezera, stejně jako 18-ti jamkové mezinárodní golfové hřiště, postavené před patnácti lety, které zdobí otevřenou krajinu.

Vzdálenost z Prahy: cca 1 100 km. 

Naše tipy: lyžování Francie * Francouzské alpy

Vyhledávání zájezdů do Mongenevre

[Zobrazit mapu]