Francie - Pays de la Loire - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Pays de la Loire Francie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Francie - Pays de la Loire

Nedotčené dědictví Francie v cestovním regionu s ohromujícím pobřeží, okouzlující města a vesnice, rozmanité přírodní krajiny, a řeka Loire tekoucí z východu na západ přes oblast do Atlantského oceánu – to jsou jen některé z hlavních francouzských turistických a rekreačních atrakcí Pays de La Loire.

Chutná, elegantní a nedotčená, 450 kilometrů dlouhá pobřeží Pays de la Loire, jsou pestrá a rozmanitá a můžou se pochlubit dlouhými písčitými plážemi, odlehlými zátokami, živými rybářskými přístavy a atraktivními přímořskými letovisky. Vyberte si mezi La Baule, oficiálně uznávaná jako jedna z nejkrásnějších zátok na světě, se svými vilkami a dlouhými písečnými plážemi, které sdílí s Le Pouliguenem a Pornichetem; Nádherné rodinné letovisko St-Jean-de-Monts; Les Sables-d'Olonne, výchozí místo pro závod jachty Vendée Globe; A docela malý přístav Pornic na pobřeží Jade. Vinice v Pays de la Loire nabízejí nesčetné možnosti pro návštěvníky, podle vaší oblíbené nabídky! Ať už se jedná o suché, sladké nebo šumivé víno, bílé, červené nebo růžové, slavná vína AOC (Appellation d'Origine Contrôlée) nabízejí výběr pro nadšence vína! 

Vzdálenost z Prahy: cca 1 300 km. 

Vyhledávání zájezdů do Pays de la Loire

[Zobrazit mapu]