Francie - Lví zátoka - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Lví zátoka Francie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Francie - lví zátoka

Lví zátoka ve Francii patří k oblastem, které jsou velmi turisticky známé pro své báječné pláže a úžasnou přírodu v zálivu Středozemního moře. Leží mezi mysem Creus v severovýchodním Katalánsku a skvělým městem Marseille, které je známé pro svou živou atmosféru nočních klubů a barů. Doporučujeme si udělat výlety do okolí Lví zátoky a zažít tak skvělé dobrodružství. Příjemné prostředí Lví zátoky dokreslují nízce položené útesy a krásné moře se spoustou možností pro vodní sporty a další plážové aktivity.

Lví zátoka zůstává velmi oblíbená zvláště v letních měsících, kdy se turistický ruch více rozproudí a letovisko zažívá úžasné momenty pro fotografování. Krásná zákoutí v městečku dokreslují místní bary a restaurace s květinovou výzdobou. Na plážích velmi často naleznete k dispozici lehátka a slunečníky. Výhodné jsou také plážové sporty a možnosti surfování, potápění a šnorchlování.

Vzdálenost z Prahy: cca 1 400 km. 

[Zobrazit mapu]