First minute Emiráty

First minute Emiráty

Emiráty - online katalog zájezdů

EMIRÁTY

Emiráty zaujmou už na první pohled svým stylem hotelů, jedná se totiž většinou o ta nejluxusnější střediska, která jsou vystavěna v blízkosti písečných pláží.

NEJLEPŠÍ LETOVISKA

Abu Dhabi

Abu Dhabi je druhé největší město v Emirátech z hlediska populace. V metropoli se vzájemně kombinují moderní prvky architektury, tak i starší památky. Oblíbené jsou i výstavby parků, které slouží v odpočinku.

Ajman

Ajmam je jedním ze sedmi letovisek v Emirátech, který zajistě stojí za návštěvu. Zvláště oblíbené jsou místní reastaurace, hotely a pláže.

Dubai

Dubai je tím nejvíce obydleným městem z celých Emirátů, a taktéž i tím nejvíce navštěvovaným místem. Tato živá a dechberoucí metropole rozhodně nenechá člověku zažít pocit nudy. Klima je tu opravdu horké, mnohdy i smíšené s větrnými podmínkami.

Fujairah

Letovisko Fujairah náleží opět k Emirátům, stejně jako i ostatní letoviska i Fujairah patří k modernějším místům. Je oblíbenou turistickou destinací, a svou polohou je i výhodný pro výlety.

Jumeirah Beach

Jumeria Beach je známá především pro svou stejnojmennou pláž, která je proslulá svým nádherně bílým pískem. Hotely a resorty jsou v této oblasti rozsáhlejší a situovány blízko pláží.

Ras al Khaimah

Ras al Khaimah se nachází v té nejsevernější části Emirátů. Klima je v Ras al Khaimah v letních měsících horké, v zimním období se stává mírným.

Sharjah

Sharjah náleží mezi třetí největší město v Emirátech. Sharjah má velmi rozmanitou historii, tudíž o památky zde opravdu není nouze. Známou pláží je Khor Fakkan, kterou ohraničují vysoké palmy.

Umm al Quwain

Umm al Quwain je druhým nejmenším letoviskem Emirátů. Právě na tomto území je i největší turistická atrakce Dreamland, což je populární vodní park.