First minute Dominikánská republika

First minute Dominikánská republika

Dominikánská republika - online katalog zájezdů

Dominikánská republika

Dominikánský republika leží ve východní části druhého největšího ostrova Velkých Antil. Hlavním ekonomickým příjmem je právě turistický ruch, díky tomu je také Dominikánská republika stále více zádanou destinací k dovolené.

All inclusive
8 dní 27.1.2018
All inclusive
8 dní 27.1.2018

NEJLEPŠÍ LETOVISKA

Bávaro

Turistické letovisko Bávaro leží v Punta Cana, které se nachází na východní straně Dominikánské republiky. V oblasti Bávaro je několik luxusních resortů, které byly vybudovány blízko písečných pláží.

Bayahibe

Městečko Bayahibe patří mezi další oblíbené turistické destinace. Nejznámější pláží je zde Bayahíbe Beach, která leží přibližně několik kilometrů od centra. Blízko pláží jsou i vyznačeny národní parky.

Boca Chica

Boca Chica oplývá nádhernou písečnou pláží stejného jména jako je tato oblast. Vstupy do moře jsou pozvolné, což je příjemné i pro rodiny s dětmi.

Juan Dolio

Juan Dolio je menší přímořské letovisko v jižní části Dominikánské republiky. Městčko se zaměřuje převážně na rybáření a turistický ruch. Hlavní pláží je Playa Juan Dolio, která je přístupná pro veřejnost.

La Romana

třetím největším městem v Dominikánské republice je práve La Romana. V této oblasti se nacházejí jedny z nejvetších resortů a golfových residencí.

Poloostrov Samana

Samana leží v severovýchodní části Dominikánské republiky. A je známá především pro svá rozsáhlá pohoří a několik písečných pláží.

Puerto Plata

Purto Plata je jedno ze severně položených letovisek, které se stalo během pár let velkou turistickou atrakcí pro své pláže.

Punta Cana

Punta Cana je tím nejvýchodnějším letoviskem z celé Dominikánské republiky. Pojmenované je letovisko po svým typických palmách, které zde rostou.