Egypt - Taba - Taba Heights - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Taba Heights Egypt - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Taba HeightsTaba HeightsTaba Heights je malebná oblast na v jednom z nejkrásnějších míst na Sinajském poloostrově. Středisku má úchvatné přírodní pozadí nezkrotné pouště.

Letovisko Taba Heights nabízí svým návštěvníkům skvělé zážitky v podobě golfového hřiště nebo můžete poznávat podmořský svět. Potápění a šnorchlování je zde mezi turisty velmi rozšířené.

Taba Heights je též ideálním místem k výletům do jordánského skalního města Petra, nebo izraelského Jeruzalému, nebo Mrtvého moře.

Naše tipy na výlety:

Jednou ze zajímavých možností jak poznat Egypt je plavba po Nilu. Jedinečná plavba na luxusní lodi, navštívíte památky jako Luxor, Karnak, Memnomovi kolosy, Údolí králů s hrobkou faraona Tutanchamona, chrám královny Hatšepšut, chrámy v Edfu, nebo Kom Ombo, nebo slavný chrám Abú Simbel.

Doba letu z Prahy: cca 4,10 hod., vzdálenost od letiště Taba: cca 43 km.

Vyhledávání zájezdů do letoviska Taba Heights

Počasí:

Dnes Počasí v Taba - transparent 32° C Zítra Počasí v Taba - transparent 22 - 32° C26.9. Počasí v Taba - transparent 25 - 34° C
27.9. Počasí v Taba - transparent 24 - 33° C28.9. Počasí v Taba - transparent 24 - 33° C29.9. Počasí v Taba - transparent 23 - 32° C
30.9. Počasí v Taba - transparent 23 - 32° C1.10. Počasí v Taba - transparent 24 - 33° C2.10. Počasí v Taba - transparent 24 - 32° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]