Egypt - Sharm El Sheikh - Hadaba - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Hadaba Egypt - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Hadaba - jedna z nejklidnějších částí Sharm El Sheikh, je ideální zejména pro rodinnou dovolenou v Egyptě. Máte- li rádi komfortní hotely, dlouhé pláže, příjemný klid a pestrou nabídku sportovních i kulturních aktivit, pak jste v Hadabě na správném místě.

Hadaba je proslulá mezi turisty, kteří vyhledávají šnorchlování a potápění. Sharm El Sheikh nebízí přímo ideální zázemí a pro vyhledavače památek je přímo ideálním místek k výletu do slavné jordánské Petry.

Naše tipy na výlety:

Jednou ze zajímavých možností jak poznat Egypt je plavba po Nilu. Jedinečná plavba na luxusní lodi, navštívíte památky jako Luxor, Karnak, Memnomovi kolosy, Údolí králů s hrobkou faraona Tutanchamona, chrám královny Hatšepšut, chrámy v Edfu, nebo Kom Ombo, nebo slavný chrám Abú Simbel.

Doba letu z Prahy: cca 4,25 hod., vzdálenost od letiště Sharm El Sheikh: cca 43 km.

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Hadaba

Počasí:

Dnes Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 34° C Zítra Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 30 - 36° C25.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 32 - 36° C
26.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 32 - 36° C27.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 35° C28.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 35° C
29.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 30 - 34° C30.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 30 - 35° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]