Španělsko Barcelona Barcelona - perla Středomoří - dovolená 2017 - 2018

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Barcelona - perla Středomoří - Španělsko - Španělsko pevnina - Katalánsko - Barcelona

Barcelona - perla Středomoří

Barcelona - perla Středomoří
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
již od 13 190 Kč
Okruh

Gotické i secesní monumenty katalánské metropole.

1. den
- odlet z Prahy do Barcelony, ubytování. Dle letového řádu procházka městem s průvodcem – gotická část města, La Rambla, přístav modernizovaný v 90. letech s promenádou nad vodou a budovou Aquaria – mořského světa.

2. den
- půldenní fakultativní okružní jízda městem – kopec Montju"ic, kde se r. 1929 konala světová výstava a r. 1992 olympijské hry, architektura modernisty Gaudího ve čtvrti Eixample včetně katedrály Sagrada Familia a parku Güell, hlavní „katedrála“ pro fanoušky fotbalu – stadion Nou Camp. Odpoledne volno na vlastní poznávání města nebo na návštěvu muzeí a galerií.

3. den
- dakultativní půldenní výlet do Montserratu, benediktinského kláštera v malebném prostředí národního parku. Jedná se o slavné poutní místo s vyhlášenou černou madonou, nejstarším chlapeckým chórem na světě a křížovou cestou s impozantním výhledem na klášter. Během pobytu můžete navštívit galerii umění, kde jsou schraňovány klášterní sbírky, nebo si nakoupit výtečné lokální produkty, jako je sýr, med či víno. Cestou zpět zastávka na ochutnávku šumivého vína Cava. Po návratu individuální volno ve městě, možno využít ke koupání, posezení na pláži nebo návštěvě mnoha muzeí a galerií.

4. den
- volno do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Barcelona – Praha letištní taxy a další poplatky 3 noci v hotelu *** 3x snídani služby česky mluvícího průvodce
Příplatky

Fakultativní příplatky:

jednolůžkový pokoj 3 700 Kč hotel **** – dvoulůžkový pokoj 4 300 Kč hotel **** – jednolůžkový pokoj 9 700 Kč půldenní výlet autobusem po Barceloně 990 Kč půldenní výlet autobusem do Montserratu včetně ochutnávky vína Cava 1 250 Kč

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění vstupy jízdné na městskou hromadnou dopravu po Barceloně povinný příplatek městské taxy (hrazen přímo v hotelu, cca 2 €/osoba/noc)
Poznámka

Minimální počet účastníků: 8

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné