Slovensko, Slovensko, , Intenzivní lázeňský pobyt - Hotel Central, Plná penze, dovolená 2018

Intenzivní lázeňský pobyt - Hotel Central, Slovensko, 18.3.2018, Plná penze

Intenzivní lázeňský pobyt - Hotel Central starstar

Intenzivní lázeňský pobyt - Hotel Central
Termín:
18.3.–24.3.2018
Změnit termín
Délka:7 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:133306818
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
11 124 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.


Kategorie hotelu: ***
Poloha
Samostatně stojící objekt v centrální části lázeňského areálu.
Popis hotelu
Budova postavená v roce 1993, která prodělala v r. 2005 rekonstrukci rehabilitační části a přestavbu 10 pokojů do kat. superior, které jsou obsaženy v naší nabídce. Dalších 25 pokojů je v kategorii standard. V objektu je dále výtah, recepce, prodej suvenýrů, Café Espresso s terasou, kavárna s tanečním parketem, centrální trezor (za poplatek), internetový koutek, knihovna, společenská místnost, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, biliard, kino. V objektu se nachází dále vyšetřovny lékařů a rehabilitační centrum. Celý hotel je nekuřácký.Hotel je nekuřácký. Povolenou kouřit je pouze na vyznačených místech.
Vybavení pokoje
Prostorné pokoje kat. superior jsou vybaveny moderním nábytkem, sprchou, vysoušečem vlasů, WC, SAT-TV, ledničkou, rádiem, telefonem, připojením na internet.
Stravování
Je poskytováno v restauraci vedlejšího hotelu Vietoris, který je vzdálený asi 50 metrů. Snídaně - bufet, obědy a večeře – 2 chodové menu (výběr ze 4 jídel) + salátový bufet - možnost dietní stravy.
Procedury poskytované hotelem
Přímo v hotelu jsou poskytovány pouze vybrané procedury (rehabilitace, fyzioterapie, léčba světlem, elektroterapie, parafínové zábaly), ostatní procedury se poskytují v tzv. Balneoterapii - samostatný objekt, vzdálený asi 200 metrů a regeneračním centrum (tělocvična, fitness, sauna, vířivka, masážní místnost).
Poznámka
Pobyt domácích zvířat není možný. Parkování v areálu lázní zdarma, hlídané ve dvoře či v garážích (za poplatek). V areálu lázní je možné zapůjčit jízdní kola, sportovní pomůcky, zakoupit Nordic Walking hole a zúčastnit se všech animačních a kulturních programů (vše za poplatek).
Cena zahrnuje
6x ubytování s plnou penzí, vstupní výstupní lékařské vyšetření, vč. závěrečné zprávy (diagnostika a laboratorní testy), max. 25 léčebných procedur za 6 nocí (po-so) dle předpisu lékaře, 24hod lékařskou pohotovost, volný vstup do posilovny, tělocvičny a na skupinové cvičení
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu – € 0,80 os./noc
CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.
IČ 25672665.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK