Nový Zéland, Nový Zéland, , Okruh severním ostrovem - autem, Bez stravy, dovolená 2018

Okruh severním ostrovem - autem, Nový Zéland, 19.3.2018, Bez stravy

Okruh severním ostrovem - autem starstarstar

Okruh severním ostrovem - autem
Termín:
19.3.–26.3.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118240770
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
17 500 Kč (-0 %)

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Popis
Vydejte se s námi na ta nejhezčí místa severního ostrova Nového Zélandu. Tento 7 denní balíček Vám nabídne úchvatné sopky, tryskající gejzíry, bublající bahna nebo také krásné pláže, koupání v termálních pramenech a přičichnete také k Maorské kultuře. Zpestřením budou jeskyně Waitomo se svítícími červy anebo pláž Hot Water Beach, kde si můžete vyhloubit díru s horkou vodou přímo na pláži. Rozmanitý severní ostrov čeká jen na Vás!
Ubytování
Noclehy jsou v hotelu nebo motelu dle programu.
Poloha
Nový Zéland – severní ostrov (Auckland, Waitomo, Coromandel, Rotorua, NP Tongariro, jezero Taupo).
Další informace
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.
Možnost napojení a prodloužení o pobyt na Fiji.
Doprava
letecky, po ostrově pronajatým autem
Program
1. den
Auckland

Po příletu do Aucklandu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v centru města. Možnost krátké prohlídky centra města Auckland dle námi připravených informací. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě. Nocleh v hotelu.

2. den
Auckland - Coromandel

Dopoledne si vyzvednete zajištěné auto a vyrážíte dle námi vypracovaného plánu cesty z Aucklandu do oblasti Coromandel, asi 170 km. Zde můžete odpoledne navštívit známou pláž Hot Water Beach, kde si při odlivu můžete vyhloubit díru v písku, která se Vám napustí horkou vodou! Nocleh zajištěn v přilehlém městečku v motelu.

Do rukou dostanete na míru zpracovaný Manuál NZ pro Vaši celou cestu, kde bude plán cesty, všechny instrukce a tipy na nejzajímavější místa a aktivity.

3. den
Coromandel

Část dne na prohlídku této pěkné oblasti, která nabízí krásné pobřeží a možná nejhezčí pláže Zélandu. Vydáte se procházkou po pobřeží na vyhlášenou Cathedral Beach dle našich instrukcí, která je považována za nejhezčí pláž Nového Zélandu. Odpoledne následuje cesta do města Rotorua, asi 250 km. Zajištěn nocleh v motelu-hotelu.

4. den
Rotorua

Rotorua je jednou z nejpopulárnějších oblastí severního ostrova a celého Zélandu vůbec. Zde uvidíte gejzíry, geotermické parky s bublajícím bahnem, termální koupele a maorskou kulturu. Dle námi připravených informací následuje prohlídka přilehlých národních parků a největších atrakcí. Rotorua je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních. Nocleh v motelu-hotelu.

Dáme Vám tip na koupání v horkých pramenech v přírodě, kam chodí jen místní.

5. den
Rotorua – Taupo – Tongariro NP

Ráno jedete asi 150 km do vyhlášeného NP Tongariro, který je znám díky svým sopkám a krásným trekům. Máte celý zbytek den na procházku či túru dle vlastního uvážení do blízkosti sopek. Dostane se Vám krásných výhledů na sopky a sopečná jezírka. Nocleh u jezera Taupo.

Doporučujeme vyhlídkový let letadlem nad vrcholy sopek, zeptejte se nás na podrobnosti.
V případě zájmu prodloužení o další den v této krásné oblasti.

6. den
Taupo - Waitomo

Cesta od jezera Taupo do oblasti Waitomo Caves, asi 170 km. Odpoledne máte čas si prohlédnout tuto oblast, která je známá svým rozsáhlým komplexem jeskyní a podvodních tunelů. Jednou z hlavních atrakcí jsou svítící červi v některých jeskyních. Nocleh v motelu v oblasti Waitomo.

7. den
Waitomo - Auckland

Dopoledne cesta z oblasti Waitomo zpět do Aucklandu, asi 200 km. Máte celé volné odpoledne pro prohlídku největšího města Nového Zélandu, Aucklandu. Zajištěn nocleh v hotelu v centru města.

8. den
Auckland

Ráno vracíte auto a poté můžete letět dále dle Vašich plánů. Konec programu.
Cena zahrnuje
- všechny noclehy v hotelu nebo motelu dle programu
- pronájem auta Toyota Corrola na celou dobu dle programu
- připojištění auta
- kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst
- transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku
- česká asistenční telefonní linka v Austrálii
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, mezinárodní letenku, stravování, benzín, služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
Větší auto než je standardně v ceně.
Ubytování v hotelech se snídaní – příplatek 3500 Kč.

Fakultativní výlety:
Vyhlídkový let nad sopkami, severní ostrov.
dovolená-na-přání s.r.o.
IČ 06518770.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Uvádíme vždy aktuální ceny tak jak je uvádí zastoupené cestovní kanceláře. Pokud pořádající cestovní kancelář cenu upraví, a na webových stránkách tato úprava není, máte samozřejmě na tuto upravenou cenu nárok, včetně všech slev jako jsou Last minute, včasný nákup, seniorské slevy atd.

Komplikovaný systém slev některých cestovních kanceláří může zapříčinit zkreslené zobrazení skutečných cen. Za tento nedostatek se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK