Kuba, Havana, , Kuba kompletně, Dle programu, dovolená 2018

Kuba kompletně, Kuba, Havana, 6.12.2017, Dle programu

Kuba kompletně starstarstar

Kuba kompletně
Termín:
6.12.–21.12.2017
Změnit termín
Délka:16 dní
Doprava:letecky (Varšava)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:119299227
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
50 219 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kompletní Kuba
Popis hotelu

Hotely *** místní kategorie

Pokoje: dvoulůžkové s koupelnou a wc, jednoduché, ale čisté a dobře udržované.

Vybavení: v hotelu bar, restaurace a někdy bazén.

Strava: snídaně, v některých hotelích večeře (většinou formou bufetu). V Guardalavaca, na Cayo Santa Maria s ve Varadero All Inclusive.

Program

Kouzlo Staré Havany - hudbení dědictví Santiago de Cuba - divoký východ: Baracoa a Národní Park Humboldta - revoluční začátky: dům Fidela Castra v Biran a památník Che Guevary - koloniální Trinidad a Cienfuegos - odpočinek na krásných plážích Guardalavaca, Cayo Santa Maria a Varadero

Den 1

Sraz na letišti u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem. Přímý let do Varadera charterovým letadlem LOT-u typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem. Aktuální časy odletů prosím zkontrolujte na r.pl/rozklady. Po příletu následuje pasová kontrola a setkání s průvodcem. Poté transfer do hotelu v Havaně, večeře a nocleh.

Den 2

Po snídani prohlídka Havany - hlavího města Kuby. Na programu je náměstí Revoluce, Muzeum Revoluce, hřbitov Columba, procházka starým městem, zde najdeme místa spojená s Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos a bar Bodequita del Medio), tržnici a barokní katedrálu. Poté pokračujeme prohlídkou muzea/továrny na výrobu rumu Bocoy. Možnost obědu (za příplatek cca 20 EUR). Následuje přejezd přes čtvrť Miramar a Cubanacan (před revolucí čtvrť boháčů). Večeře. Pro zájemce večerní návštěva revue (příplatek cca 80 EUR).

Den 3

Po snídani volný den v Havaně - čas na individuální prohlídku města. Pro zájemce (za příplatek cca 75 EUR) výlet do Pinar del Rio a Valle de Vinales: prohlídka města pěstitelů tabáku (návštěva továrny na doutníky nebo tabákové plantáže), národního parku s obřími a malebnými vápencovými monolity Mogotes, indiánské jeskyně (objevena v roce 1951), jeskynních maleb a farmy s orchidejemi. Oběd v ceně výletu. Návrat do hotelu v Havaně na večeři a nocleh. Pro zájemce nabízíme večer vystoupení místních hudebníků hrajících skladby legendární skupiny Buena Vista Social Club (cena cca 35 EUR). (Trasa cca 350 km)

Den 4

Snídaně. Transfer na letiště v Havaně. Přelet do Santiago de Cuba (obvykle letecká společnost Cubana de Aviacion, váhový limit zavazadel 20 kg + 5 kg) a po příletu prohlídka města: svatyně Panny Marie - Virgen de la Cardid del Cobre - patronky Kuby, pevnost San Pedro de la Roca, dům Diega Valasqueza (nejzasloužilejšího kolonizátora Kuby), katedrála, calle Pedro Pico - schody mezi horní a dolní části města, hřbitov Santa Efigenia (s hroby významných obyvatel - například Jose Marti, rodina Bacardi) a slavné kasárny Moncada - místo nezdařeného útoku revolucionářů pod vedením mladého Fidela Castra. Během prohlídky pro zájemce oběd (za příplatek cca 15 EUR). Přejezd do hotelu, večeře, nocleh. Upozornění! V návaznosti na hodině příletu ten den možná nebude snídaně nebo večeře.

Den 5

Po snídani odjezd ze Santiago de Cuba do Baracoa. Přejezd podél zmillitarizované zóny Guantanamo. Nocleh a večeře v hotelu v Baracoa. (Trasa cca 250 km)

Den 6

Po snídani krátká procházka po bývalém hlavním městě španělské kolonie, které je malebně položené nad Atlantikem. Následuje přejezd do Parku Humboldta, zapsaného v roce 2001 na seznam UNESCO. Vzhledem k převažující vysoké vlhkosti, zde můžeme najít endemické druhy rostlin. Transfer na severní pobřeží ostrova. Po cestě návštěva v Biran, kde se nachází dům rodiny Fidela Castra. Příjezd do Guardalavaca a ubytování v hotelu 4* (All Inclusive). (Trasa cca 330 km)

Den 7- 8

Odpočinek v hotelu (All Inclusive). Guardalavaca je menší okouzlující letovisko, chváleno klienty právě kvůli své intimní povaze, krásné pláže a teplé vody Atlantiku. Zájemcům (za poplatek cca 25 EUR) nabízíme výlet do indiánské vesničky Chorro de Maita.

Den 9

Po snídani odjezd do Holguin a následně do Camaguey. V Holguin návštěva poutního místa - Křížový vrch. Na vrcholu se nachází kříž postavený v roce 1790 a který symbolizuje křesťanství na Kubě. Po příjezdu do Camaguey následuje prohlídka: hlavní náměstí San Juan de Dios, měšťanské domy, kostel Neustra Senora. Nocleh v hotelu v okolí Camaguey - večeře za příplatek. (Trasa cca 270 km)

Den 10

Po snídani přejezd na Cayo Santa Maria. Po cestě prohlídka Santi Spiritus a půvabného městečka Remedios - chvilka času na šálek kávy na hlavním náměstí. Přejezd do čtyřhvězdičkového hotelu na Cayo Santa Maria (All Inclusive). (Trasa cca 300 km)

Den 11

Odpočinek na Cayo Santa Maria (All Inclusive). Zájemci mohou využít výlet katamaránem na jeden z ostrovů souostroví Jardines del Rey (možnost šnorchlování) - cena na potvrzení u průvodce na místě.

Den 12

Po snídani odjezd směrem k Santa Clara - návštěva města, kde začala kubánská revoluce (po jeho dobytí Che Guevarem). Prohlédneme si Guevara Memorial (osobní věci Che) a "revoluční" pancéřový vlak. Oběd za příplatek (cca 15 EUR). Následuje prohlídka nejtypičtějšího a nejzachovalejšího koloniálního města Kuby - Trinidadu (město zapsané na seznamu UNESCO): procházka po dlážděných uličkách města, Plaza Mayor, františkánský klášter, paláce „cukrových baronů“- nyní veřejné budovy, Canchanchara - taverna známá díky místnímu nápoji - směsi medu, citronu a rumu! Oběd za příplatek. Přejezd na večeři a nocleh v okolí Cienfuegos. (Trasa cca 300 km)

Den 13

Po snídani prohlídka Cienfuegos - města, často nazývaným kubánskou "Perlou jihu". Díky své dobře zachovalé koloniální architektuře je Cienfuegos jednou z nejkrásnějších turistických atrakcí ostrova. Prohlédneme si Pueblo Nuevo, Park Jose Marti, katedrálu Palacio de Valle a Paseo del Prado - nejdelší pěší ulici na Kubě. Přejezd do Playa Giron a Guama. V programu panoramatická plavba v zálivu Cienfuegos. Prohlídka krokodýlí famry, pro zájemce oběd (za poplatek cca 15 EUR). Následuje odjezd do Varadera, ubytování v hotelu 4 * (All Inclusive). (Trasa cca 270 km)

Den 14

Odpočinek ve Varaderu (All Iclusive).

Den 15

Po snídani check out z hotelu. Transfer na letiště ve Varaderu. Odlet do Polska - přelet charterovým letadlem typu Dreamliner společnosti LOT nebo jiným podobným letadlem (přímý let).

Den 16

Přílet do Polska.

Upozornění k programu

Pořadí jednotlivých bodů programu se může změnit nebo obrátit.

Cena

Základní cena zahrnuje: přímý let charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Varadera, vnitřní přelet Havana - Santiago de Cuba nebo Hoguin, letištní poplatky, turistický program viz. níže, přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem, ubytování v hotelech (14 nocí), strava dle programu, transfery letiště - hotel - letiště, turistickou kartu, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel) a dále služby místního průvodce a polského průvodce na Kubě, služby zástupce CK při odbavení na letišti ve Varšavě.Základní cena nezharnuje: vstupné do navštívených objektů a spropitné během poznávací části zájezdu (cca 170 EUR - povinný poplatek), fakultativní výlety a další osobní výdaje.

Víza

V případě letů na Kubu, je nutné mít turistickou kartu, kterou zákazníci obdrží při odbavení na letišti ve Varšavě (turistická karta je zahrnuta v ceně zájezdu).Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Jiné

Let

Komfortní letoun společnosti PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Hodnocení klientů

Klienti ohodnotili tento zájezd na 5.0/6

Všechny recenze najdete zde: http://r.pl/kuba-kompletna/zakwaterowanie-kbs

Go Afrika s.r.o.
IČ 26859220.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK