Indonésie, Indonésie, , Singapur a Bali, Snídaně, dovolená 2018

Singapur a Bali, Indonésie, 11.4.2018, Snídaně

Singapur a Bali starstarstar

Singapur a Bali
Termín:
11.4.–19.4.2018
Změnit termín
Délka:9 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121100941
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
45 990 Kč (-0 %)

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Ubytování
Ubytování v hotelu 4*.
Tento pobytově - poznávací zájezd je určen především těm turistům, kteří vyhledávají kombinaci odpočinku u moře s poznáváním zajímavých míst. Navštívit tak můžete světovou metropoli Singapur a překrásný ostrov a plážovou destinaci Bali.
Singapur je nejvyspělejší metropolí jihovýchodní Asie. Leží 130 km nad rovníkem v příznivém tropickém klimatu na nejjižnějším cípu Malajského poloostrova.
Indonéský ostrov Bali proslavily především jeho překrásné pláže. Ale zároveň je zde i řada dalších zajímavých míst spojených s touto exotickou destinací - starobylé chrámy, přírodní rezervace s nádhernou tropickou faunou i florou a také tradiční kultura.
Stravování
V základní ceně je zahrnuta snídaně. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní turistické destinace, je nabídka stravovacích služeb velmi pestrá.
Program
Program zájezdu.den - 1. den: Odlet z Prahy do Singapuru.
2.den: Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Aklimatizace a odpočinek po cestě. Podvečerní procházka centrem (Orchad Road) - seznámení se Singapurem.
3. den: Celodenní prohlídka Singapuru. Procházka čínskou, indickou a arabskou čtvrtí i starou koloniální částí Singapuru s budovou parlamentu, Národního muzea a katedrálou. Návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí.

4. den: Odlet ze Singapuru do Denpasaru na Bali. Transfer do hotelu v letovisku Kuta. Možost koupání na blízké pláži.
5.- 7. den: Relaxace a koupání v přímořském letovisku Kuta. Během pobytu se uskuteční 3 výlety:

Mengwi - Alas Kedaton - Tanah Lot
Během výletu si prohlédnete chrám Mengwi, který patří mezi největší chrámy na Bali. Královský chrám pochází již z 18. století. Dále navštívíte Kedaton - opičí přírodní rezervaci. Na závěr výletu vás čeká západ slunce u Tanah Lot - chrámu z 16. století ležícím na útesu v jihozápadní části ostrova cca 30 km od Denpasaru. Chrám je častým cílem hinduistů, kteří sem přicházejí uctít bohy moře. Za odlivu je možné dostat se k chrámu pěšky. Na jeho siluetu rýsující se oproti zapadajícímu slunci na malé skále v moři se nedá zapomenout.

Tajemné údolí řeky Petanu
Výlet do oblasti Kintamani, jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí Bali s aktivní sopkou Mount Batur a jezerem Batur. Navštívíte sloní jeskyni Goa Gajah, muzeum Purkabala, kávovou plantáž Rempah, chrám Pura Penatran Sasih.

Kehen - Panglipuran - Kertagosa
Výlet vás zavede k chrámu Kehen, který je jedním z nejstarších na Bali. Dále navštívíte tradiční vesničku Penglipuran s překrásnou architekturou a Kertagosu, starý justiční palác v královském městě Klungkung.

8. den: Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Bali.
9.den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Singapur - Denpasar - Praha, včetně všech poplatků a tax, 6x nocleh v hotelu 4* (2-lůžkový pokoj), 6x snídani, transfery letiště - hotel - letiště, 3x výlet dle programu, služby českého delegáta
Cena nezahrnuje
odletový poplatek (platí se na letišti) - 20 USD
SLAN tour s.r.o.
IČ 25118889.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Uvádíme vždy aktuální ceny tak jak je uvádí zastoupené cestovní kanceláře. Pokud pořádající cestovní kancelář cenu upraví, a na webových stránkách tato úprava není, máte samozřejmě na tuto upravenou cenu nárok, včetně všech slev jako jsou Last minute, včasný nákup, seniorské slevy atd.

Komplikovaný systém slev některých cestovních kanceláří může zapříčinit zkreslené zobrazení skutečných cen. Za tento nedostatek se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK