Indonésie, Indonésie, , Singapur a Bali, Snídaně, dovolená 2018

Singapur a Bali, Indonésie, 11.4.2018, Snídaně

Singapur a Bali starstarstar

Singapur a Bali
Termín:
11.4.–19.4.2018
Změnit termín
Délka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121100941
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
45 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Ubytování
Ubytování v hotelu 4*.
Tento pobytově - poznávací zájezd je určen především těm turistům, kteří vyhledávají kombinaci odpočinku u moře s poznáváním zajímavých míst. Navštívit tak můžete světovou metropoli Singapur a překrásný ostrov a plážovou destinaci Bali.
Singapur je nejvyspělejší metropolí jihovýchodní Asie. Leží 130 km nad rovníkem v příznivém tropickém klimatu na nejjižnějším cípu Malajského poloostrova.
Indonéský ostrov Bali proslavily především jeho překrásné pláže. Ale zároveň je zde i řada dalších zajímavých míst spojených s touto exotickou destinací - starobylé chrámy, přírodní rezervace s nádhernou tropickou faunou i florou a také tradiční kultura.
Stravování
V základní ceně je zahrnuta snídaně. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní turistické destinace, je nabídka stravovacích služeb velmi pestrá.
Program
Program zájezdu.den - 1. den: Odlet z Prahy do Singapuru.
2.den: Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Aklimatizace a odpočinek po cestě. Podvečerní procházka centrem (Orchad Road) - seznámení se Singapurem.
3. den: Celodenní prohlídka Singapuru. Procházka čínskou, indickou a arabskou čtvrtí i starou koloniální částí Singapuru s budovou parlamentu, Národního muzea a katedrálou. Návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí.

4. den: Odlet ze Singapuru do Denpasaru na Bali. Transfer do hotelu v letovisku Kuta. Možost koupání na blízké pláži.
5.- 7. den: Relaxace a koupání v přímořském letovisku Kuta. Během pobytu se uskuteční 3 výlety:

Mengwi - Alas Kedaton - Tanah Lot
Během výletu si prohlédnete chrám Mengwi, který patří mezi největší chrámy na Bali. Královský chrám pochází již z 18. století. Dále navštívíte Kedaton - opičí přírodní rezervaci. Na závěr výletu vás čeká západ slunce u Tanah Lot - chrámu z 16. století ležícím na útesu v jihozápadní části ostrova cca 30 km od Denpasaru. Chrám je častým cílem hinduistů, kteří sem přicházejí uctít bohy moře. Za odlivu je možné dostat se k chrámu pěšky. Na jeho siluetu rýsující se oproti zapadajícímu slunci na malé skále v moři se nedá zapomenout.

Tajemné údolí řeky Petanu
Výlet do oblasti Kintamani, jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí Bali s aktivní sopkou Mount Batur a jezerem Batur. Navštívíte sloní jeskyni Goa Gajah, muzeum Purkabala, kávovou plantáž Rempah, chrám Pura Penatran Sasih.

Kehen - Panglipuran - Kertagosa
Výlet vás zavede k chrámu Kehen, který je jedním z nejstarších na Bali. Dále navštívíte tradiční vesničku Penglipuran s překrásnou architekturou a Kertagosu, starý justiční palác v královském městě Klungkung.

8. den: Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Bali.
9.den: Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Singapur - Denpasar - Praha, včetně všech poplatků a tax, 6x nocleh v hotelu 4* (2-lůžkový pokoj), 6x snídani, transfery letiště - hotel - letiště, 3x výlet dle programu, služby českého delegáta
Cena nezahrnuje
odletový poplatek (platí se na letišti) - 20 USD
SLAN tour s.r.o.
IČ 25118889.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK