Indonésie, Bali, , Exotický ostrov Bali a korálové ostrovy Gili s českým průvodcem, Snídaně, dovolená 2018

Exotický ostrov Bali a korálové ostrovy Gili s českým průvodcem, Indonésie, Bali, 23.5.2018, Snídaně

Exotický ostrov Bali a korálové ostrovy Gili s českým průvodcem

Exotický ostrov Bali a korálové ostrovy Gili s českým průvodcem
Termín:
23.5.–3.6.2018
Změnit termín
Délka:12 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:139700180
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
46 100 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Exotický ostrov Bali a korálové ostrovy Gili s ČESKÝM průvod
Ubytování

Bali - Hotel Relax Bali 3*

Rezort se nachází uprostřed tropické zahrady plné kokosových palem a přímo u moře. Hotel nesousedí s žádným dalším rezortem, a tak umocňuje zážitek odpočinkové dovolené přímo v tropické přírodě.Trawangan - Gili Amor Boutique 4*

Hotel má k dispozici bazén a nachází se pouhých 5 minut od krásné pláže.

Poloha

Bali - ostrov Trawangan (souostroví Gili) - Bali

Popis zájezdu

PRIVÁTNÍ zájezd. Odjezdy každý den, minimálně 2 osoby.

ČESKY hovořící průvodce.

Doprava

LETECKY Praha - Bali - Praha

Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.

Stravování

snídaně

Program

1.den:

Praha

Odlet z Prahy.2.den:

Bali - přílet

Přílet na letiště v Denpasaru na Bali, privátní transfer do vašeho hotelu a ubytování. Individuální volno na odpočinek a koupání.3.den:

Bali (snídaně, oběd)

Po snídani odjezd na celodenní privátní výlet s ČESKÝM průvodcem. Odjezd do Sultánského paláce Karangasem a jeho prohlídka. Dále budete pokračovat k chrámu Besakih, komplexu tradičních chrámů ve svazích sopky Gunung Agung. Tradiční oběd v místní restauraci. Po obědě budete pokračovat směrem k zálivu Amuk Bay s krásnou pláží a lagunou, která je lemována skalami. Odpočinek na pláži a koupání. Odpoledne návrat do hotelu.4.den:

Bali (snídaně, oběd)

Snídaně v hotelu a poté odjezd na celodenní výlet s ČESKÝM průvodcem k vodopádu "Les". Procházka malou džunglí, kde budete moci ochutnat čerstvý kokosový nápoj nebo si utrhnete banány či kakao přímo ze stromu. U vodopádů se schladíte v osvěžující vodě a budete pokračovat na Kintamany. Oběd pro vás bude připraven v restauraci na vrcholu hory s překrásným výhledem na sopku Batur. Nakonec projížďka lodí a návštěva tradičního balijského pohřebiště Trunyan. Návrat do hotelu.5.den:

Bali – Trawangan, souostroví Gili (snídaně)

Po snídani vyzvednutí v hotelu a přejezd lodí na korálový ostrov Trawangan v malebném souostroví Gili. Ubytování v hotelu a individuální volno na koupání a šnorchlování. Přenocování.6.den:

Trawangan (snídaně)

Individuální volno na pláži k odpočinku nebo koupání se šnorchlováním v korálovém moři, pozorováním želv a pestrobarevného podmořského života. Procházky po plážích nebo výlety na okolní ostrovy Gili Air nebo Gili Meno.7.den:

Trawangan (snídaně)

Individuální volno na pláži k odpočinku nebo koupání se šnorchlováním v korálovém moři, pozorováním želv a pestrobarevného podmořského života. Procházky po plážích nebo výlety na okolní ostrovy Gili Air nebo Gili Meno.8.den:

Trawangan (snídaně)

Individuální volno na pláži k odpočinku nebo koupání se šnorchlováním v korálovém moři, pozorováním želv a pestrobarevného podmořského života. Procházky po plážích nebo výlety na okolní ostrovy Gili Air nebo Gili Meno.9.den:

Trawangan (snídaně)

Individuální volno na pláži k odpočinku nebo koupání se šnorchlováním v korálovém moři, pozorováním želv a pestrobarevného podmořského života. Procházky po plážích nebo výlety na okolní ostrovy Gili Air nebo Gili Meno.10.den:

Trawangan - Bali (snídaně)

Po snídani vyzvednutí v hotelu a přejezd lodí na ostrov Bali, transfer do Vašeho hotelu a ubytování.11.den:

Bali - odlet (snídaně)

Privátní transfer na letiště k Vašemu odletu domů.12.den:

Praha

Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje
mezinárodní letenku Praha - Bali - Praha vč. všech tax (běžná ekonomická třída), ubytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3* a 4* hotelech, snídaně, privátní transfer z / na letiště, transfer lodí na / z ostrov Trawangan vč. transferů k lodi na ostrově Bali, 2x celodenní privátní výlet s ČESKÝM průvodcem včetně oběda a vstupů, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
stravu a nápoje neuvedené v programu, osobní výdaje (prádelna, internet, suvenýry), spropitné, fakultativní aktivity, výlety, cestovní pojištění - na požadavek rádi zajistíme, transfer přístav - hotel - přístav na ostrově Gili (1 cesta koňským tuk tukem cca 60 Kč)
Stravování

snídaně

PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR, s.r.o.
IČ 25626132.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK