Francie, Savojské Alpy, Les Deux Alpes, Rezidence Village, Bez stravy, dovolená 2018

Rezidence Village, Francie, Rhône Alpes, Savojské Alpy, Les Deux Alpes, 31.3.2018, Bez stravy

Rezidence Village starstar

Rezidence Village
Termín:
31.3.–7.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:121851502
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
7 320 Kč (-0 %)

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Ubytování
Studio ST2**, ST3** (1 místnost, ST2 přibližně 13 m2, ST3 cca 17 m2), SZ orientace, v obývací části s jídelním a kuchyňským koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, u ST3 v předsíni třetí lůžko nebo palanda, koupelna s WC. Studio ST3/4**, ST4/5** (1 místnost, 20–25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni palanda, u ST4/5 navíc výsuvné lůžko, kou­pelna s WC (někdy oddělené), balkon. Studio ST5/6C** (1 místnost + kabina, 25–27 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v části otevřené do obývací místnosti palanda či dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon. Apartmán AP6** (2 místnosti, 35–37 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby. V oddělené ložnici dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon. Studia jsou menších rozměrů a jednoduše zařízena, tento nedostatek vyvažuje výhodná poloha u sjezdovek.
Poloha
Ideálně situovaný komplex rezidencí v části Les 2 Alpes – Village (1800 m), poblíž rychlé 4 sedačkové lanovky a dojezdu sjezdovek (včetně nové modré), které vedou z hlavní lyžařské oblasti. Celá čtvrť Village je pěší zónou, auta parkují v podzemí. V okolí rezidencí najdete samoobsluhu, pekařství, sportovní obchody, restaurace, bary a sportovní centrum s bazénem. Centrum střediska je vzdáleno cca 2 km a je dostupné zdarma skibusem (8-19 hod.).
Popis zájezdu
Les 2 Alpes se řadí se svými 225 km sjezdovek mezi největší lyžařské oblasti francouzských Alp. Místní ledovec představuje nejrozsáhlejší oblast pro letní lyžování v Evropě. Z ledovce vedou široké, mírnější sjezdovky s kvalitním sněhem vhodné pro mírně pokročilé lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. V dolní části oblasti se nacházejí náročnější sjezdovky vč. dlouhých strmých tratí. Zdatní lyžaři si mohou vychutnat např. prudké, ale široké černé sjezdovky Diable 1 a 2. Protější svah Pied Moutet (2100 m) doporučujeme především v dopoledních hodinách, díky východní orientaci sjezdovek si zde užijete první ranní paprsky.Les 2 Alpes je velmi oblíbené středisko u snowboardistů. Pyšní se renomovaným snowparkem ve výšce 2600 m (3 vleky, U-rampa 6,5 m x 140 m splňující olympijská kritéria a menší U-rampa pro méně pokročilé, více než 30 skoků, boardercross, slopestyles...) a novými parky pro mírně pokročilé a začátečníky (Easy Parc + Family Parc). Les 2 Alpes nabízí i bohaté možnosti pro freeride např. v oblastech La Fée, Chalance nebo Bellecombes.Milovníci volných terénů mají navíc možnost navštívit sousední freeridingové středisko La Grave (rozšíření skipasu cca 22 €, otevřeno dle meteorologických podmínek, doporučujeme připojištění RISK). Šestidenní skipas Les 2 Alpes navíc zahrnuje v případě příznivých sněhových podmínek možnost zdarma lyžovat v dalších střediscích Grande Galaxie: 2 dny Alpe d´Huez, 1 den Serre Chevalier, 1 den Montgenevre/Vialattea, 1 den Puy St. Vincent (od 17.12. do 31.3. dle sněhových podmínek, doprava za příplatek).
Cena zahrnuje
ubytování, 6denní skipas pro oblast.
Cena nezahrnuje
Vratná kauce, závěrečný úklid – vlastní nebo za příplatek, cestovní pojištění.
Stravování
Vlastní.
CK INTERTRANS s.r.o.
IČ 29161053.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Uvádíme vždy aktuální ceny tak jak je uvádí zastoupené cestovní kanceláře. Pokud pořádající cestovní kancelář cenu upraví, a na webových stránkách tato úprava není, máte samozřejmě na tuto upravenou cenu nárok, včetně všech slev jako jsou Last minute, včasný nákup, seniorské slevy atd.

Komplikovaný systém slev některých cestovních kanceláří může zapříčinit zkreslené zobrazení skutečných cen. Za tento nedostatek se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK