Francie, Savojské Alpy, Les Deux Alpes, Rezidence Village, Bez stravy, dovolená 2018

Rezidence Village, Francie, Rhône Alpes, Savojské Alpy, Les Deux Alpes, 31.3.2018, Bez stravy

Rezidence Village starstar

Rezidence Village
Termín:
31.3.–7.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:121851502
Hodnocení:
0,0 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
7 320 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Nenašli jste co jste hledali, nechce se Vám ztrácet čas hledáním, nebo počítáním konečné ceny zájezdu?

Více

Nabízíme Vám způsob jak ušetřit Váš čas a dle Vámi zadaných parametrů Vám zašleme několik nejvýhodnějších nabídek s konečnými cenami. Jsme autorizovaným zastoupením cca 400 českých a německých cestovních kanceláří. Naše ceny jsou shodné s pořádajícími kancelářemi, včetně různých slev a věrnostních programů. Vaše dotazy Vám můžeme zodpovědět i po telefonu: +420 777 755 714.

Vaše přání nám můžete zadat následovně: telefonem: +420 777 755 714, e mailem: nubis@nubis.cz nebo vyplněním dotazníku.

Nezapomeňte prosím uvést Váš telefon - nechceme Vás obtěžovat, ale někdy je třeba upřesnit Vaše přání. Děkujeme za pochopení.

Ubytování
Studio ST2**, ST3** (1 místnost, ST2 přibližně 13 m2, ST3 cca 17 m2), SZ orientace, v obývací části s jídelním a kuchyňským koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, u ST3 v předsíni třetí lůžko nebo palanda, koupelna s WC. Studio ST3/4**, ST4/5** (1 místnost, 20–25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni palanda, u ST4/5 navíc výsuvné lůžko, kou­pelna s WC (někdy oddělené), balkon. Studio ST5/6C** (1 místnost + kabina, 25–27 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v části otevřené do obývací místnosti palanda či dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon. Apartmán AP6** (2 místnosti, 35–37 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby. V oddělené ložnici dvoulůžko, v předsíni za posuvnou stěnou palanda, koupelna, WC oddělené, balkon. Studia jsou menších rozměrů a jednoduše zařízena, tento nedostatek vyvažuje výhodná poloha u sjezdovek.
Poloha
Ideálně situovaný komplex rezidencí v části Les 2 Alpes – Village (1800 m), poblíž rychlé 4 sedačkové lanovky a dojezdu sjezdovek (včetně nové modré), které vedou z hlavní lyžařské oblasti. Celá čtvrť Village je pěší zónou, auta parkují v podzemí. V okolí rezidencí najdete samoobsluhu, pekařství, sportovní obchody, restaurace, bary a sportovní centrum s bazénem. Centrum střediska je vzdáleno cca 2 km a je dostupné zdarma skibusem (8-19 hod.).
Popis zájezdu
Les 2 Alpes se řadí se svými 225 km sjezdovek mezi největší lyžařské oblasti francouzských Alp. Místní ledovec představuje nejrozsáhlejší oblast pro letní lyžování v Evropě. Z ledovce vedou široké, mírnější sjezdovky s kvalitním sněhem vhodné pro mírně pokročilé lyžaře, ale i pro pilování carvingového oblouku. V dolní části oblasti se nacházejí náročnější sjezdovky vč. dlouhých strmých tratí. Zdatní lyžaři si mohou vychutnat např. prudké, ale široké černé sjezdovky Diable 1 a 2. Protější svah Pied Moutet (2100 m) doporučujeme především v dopoledních hodinách, díky východní orientaci sjezdovek si zde užijete první ranní paprsky.Les 2 Alpes je velmi oblíbené středisko u snowboardistů. Pyšní se renomovaným snowparkem ve výšce 2600 m (3 vleky, U-rampa 6,5 m x 140 m splňující olympijská kritéria a menší U-rampa pro méně pokročilé, více než 30 skoků, boardercross, slopestyles...) a novými parky pro mírně pokročilé a začátečníky (Easy Parc + Family Parc). Les 2 Alpes nabízí i bohaté možnosti pro freeride např. v oblastech La Fée, Chalance nebo Bellecombes.Milovníci volných terénů mají navíc možnost navštívit sousední freeridingové středisko La Grave (rozšíření skipasu cca 22 €, otevřeno dle meteorologických podmínek, doporučujeme připojištění RISK). Šestidenní skipas Les 2 Alpes navíc zahrnuje v případě příznivých sněhových podmínek možnost zdarma lyžovat v dalších střediscích Grande Galaxie: 2 dny Alpe d´Huez, 1 den Serre Chevalier, 1 den Montgenevre/Vialattea, 1 den Puy St. Vincent (od 17.12. do 31.3. dle sněhových podmínek, doprava za příplatek).
Cena zahrnuje
ubytování, 6denní skipas pro oblast.
Cena nezahrnuje
Vratná kauce, závěrečný úklid – vlastní nebo za příplatek, cestovní pojištění.
Stravování
Vlastní.
CK INTERTRANS s.r.o.
IČ 29161053.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK