Dominikánská republika, výlet MEGA TRUCKS

Dominikánská republika - výlet MEGA TRUCKS

Dominikánská republika » Bayahibe * Boca Chica * Juan Dolio * La Romana * Punta Cana  

Mega TruksMega truks

Dominikánská republika - Punta Cana - Výlet Mega Trucks

Výlet MEGA TRUCKS je velmi neobvyklý výlet do těch míst v Dominikánské republice, kam se běžný turista v podstatě nedostane . Speciálně upravený nákladní vůz Vás povozí po místním venkově, kde budete vidět odvrácenou tvář pohodové atmosféry, která panuje na užasných plážích.

Pro odvážnější turisty je připravená projíždka na koních po místní přírodě, ale bát se nemusíte, koně mají nacvičený automatický provoz, a na svojí posádku jsou hodní. Další jízda Vás zavede na pole cukrové třtiny a seznámíte se s nelehkou prací na plantáži.

Následuje zastávka v téměř třísettisícovém místní metropoli Higuey, kde můžete z pohodlí sledovat život místních obyvatel a seznámíte se i s místní chloubou, moderní katedrálou - Basílica Catedral Nuestra Señora de la Altagracia.

Dále Vás MEGA TRUCK odveze hluboko do přírody, kde se seznámíte s místní gastronomií, a poznáte jak v místních podmínkách probíhá výroba kakaa.

Na cestě zpět do hotelu ještě můžete vyzkoušet úchvatnou pláž Macao, která je navíc jednou z mála pláží v oblasti Punta Cana, kam mají přístup i místní obyvatelé.

O dobrou náladu se Vám bude po celou jízdu starat i místní průvodce a skvělý dominikánský rum, který je součástí all inclusive.   

 

Galerie fotografií