Dominikánská republika, Punta Cana, Club Med Resort Punta Cana

Dominikánská republika - Punta Cana - Club Med Resort Punta Cana

Dominikánská republika » Punta Cana » Club Med Resort Punta Cana » Poptávkový formulář

Dominikánská republika - Punta Cana - Club Med Resort Punta CanaDominikánská republika - Punta Cana - Club Med Resort Punta Cana

Dominikánská republika - Punta Cana - Club Med Punta Cana

Club Med Resort Punta Cana je nejstarší hotelový resort v oblasti Punta Cana, který zde byl vybudován již v roce 1981. Z nejbližšího letiště v Santo Domingu byl resort vzdálem 5 hodin cesty po  zdejších cestách necestách. Dnes je vzdálenost na letiště jen několik minut autem, a jedná se jeden z nejkvalitnějších hotelových resortů nejen v oblasti Punta Cana, ale v celé Dominikánská republiceClub Med Resort Punta Cana patří do řetězce luxusních hotelových resortů Club Med, jehož kvality jsou ověřené desítkami let kvalitních služeb. 

Club Med Resort Punta Cana je uzavřený luxusní hotelový resort a velmi pohodovou rodinnou atmosférou, který je navíc umístěn ve velké uzavřené oblasti jižně od Punta Cany a je tedy zdejším obyvatelům zcela nepřístupný. Zdejší vilky a viladomy jsou volně rozmístěné ve zdejší perfektně udržované rozsáhlé zahradě a nabízí dostatek soukromí všem svým hostům. Pro ještě vetší soukromí je zde část ubytování umístěna v oddělených VIP, kam nemají ostatní hosté přístup.

Club Med Resort Punta Cana je víc, než hotelový resort, Dominikánská republika - Punta Cana - Club Med Resort Punta Canavelká většina služeb je v ramci all inclusive již v ceně a bez příplatků. V současné době je chloubou resortu večerní vystoupení připravené ve spolupráci se světově proslulým cirkusem Cirque du Soleil.

Club Med Resort Punta Cana je však vyhlášen svou špičkovou gastronomií. Nejsou zde nabízené desítky různých jídel, ale špičková gastromie na světové úrovni, připravované pod dohledem vynikajícího francouzského šéfkuchaře, jehož tým kuchařů pro Vás připravuje vybrané kulinářské lahůdky, které v ostatních luxusních resortech opravdu nenajdete.  

Z Club Med Resort Punta Cana můžete vyrazit na výlet do pozemského ráje na ostrov Saona, nebo poznat pravý opak luxusního resortu a s Mega Trucks se podívat do vnitrozemí Dominikánské republiky, případně se podívat na pláž Macao, kterou navštěvují místní obyvatelé. 

Galerie fotografií