cestovní pojištění

cestovní pojištění
Cestujte bez starostí z nečekaných událostí. Za odpočinkem nebo za prací, po celém světě. 24 hodin denně jsme připraveni vám pomoci. Sjednejte si cestovní pojištění online u největšího poskytovatele asistenčních služeb a světové jedničky v cestovním pojištění.

 

Cestovní pojištění - ON LINE

Skupina Mondial Assistance Group je světovou jedničkou v oblasti služeb cestovního pojištění a zákaznických služeb. V České republice a na Slovensku vystupuje pod značkou Mondial Assistance International AG - organizační složka. Členem skupiny je u nás například Kooperativa, Allianz a další.
Mondial Assistance je leaderem v oblasti cestovního pojištění a asistenčních služeb. Celosvětová sít poskytovatelů zahrnuje lékaře a zdravotnická zařízení, specialisty a řemeslníky v oblasti stavebnictví, servisy, importéry a dealery vozů, letecké a železniční společnosti.
Skupina spravuje 33 operačních center s nepřetržitým provozem ve 29 zemích 5 kontinentů. Více než 9.300 zaměstnanců hovoří 40 jazyky a je podporováno sítí 240 korespondentů a vybraných 400.000 poskytovatelů služeb.

Cestovní pojištění a zdravotní asistence

Pokrývající široký rozsah rizik, zahrnující zdravotní asistenci, pojištění pro případ zrušení či přerušení cesty, ztráty zavazadel, helpdesk a další. Kvalitní asistenční služby včetně repatriace a následné péče jsou neodmyslitelnou součástí cestovního pojištění.

  • Pojištění léčebných výloh nejen s neomezeným plněním
  • Poloviční sazba za dítě až do 18-ti let
  • Základní řada tarifu MAXI, PLUS, MINI
  • Možnost samostatného pojištění STORNA zájezdu
  • Úrazové pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění zavazadel a doplňkových asistenčních služeb
  • Asistenční služby pro naše klienty v rámci cestovního pojištění
    non-stop asistence v případě potřeby pomoci

Cestovní pojištění dle Vašich potřeb

Vyberte si cestovní pojištění, které vám nejvíce vyhovuje. Pomůžeme vám při úrazu, onemocnění, odcizení zavazadel, způsobené škodě ale i v dalších nepříjemných situacích.

MAXI
:: Komfortní pojistná ochrana a rozsáhlé asistenční služby
:: Neomezené krytí léčebných výloh
PLUS
:: Široké krytí rizik spojených s cestováním
:: 6 000 000 Kč limit pro krytí léčebných výloh
MINI
:: Základní pojištění zdravotních rizik na cestách
:: 3 000 000 Kč limit pro krytí léčebných výloh
LÉTO AUTEM
:: Kombinace cestovního pojištění s asistencí pro vozidlo
:: 3 000 000 Kč limit pro krytí léčebných výloh

Informace o cestovním pojištění

Storno

Rozsáhlé pojištění při zrušení zaplacené cesty, které lze uplatnit unikátně mimo standardních důvodů jako jsou hospitalizace, nemoc či úmrtí také při nečekaných životních událostí jako jsou rozvod, ztráta zaměstnání, značná škoda na majetku a těhotenství. Zrušení lze uplatnit na zájezd, letenky, jízdenky, lodní lístky, ubytování a na pronájem auta, jachty, na vstupy do muzeí atd. a vše až do částky 250.000 Kč.
Pojištění storna cesty je možno sjednat nejpozději následující pracovní den po zaplacení první zálohy nebo celkové úhrady za zrušenou cestu.
Jde o samostatně sjednatelný produkt, který je možno sjednat i bez léčebných výloh.

Informace o pojištění storna zájezdu

Léto a zima autem

Produkt speciálně vytvořený pro cestování po Evropě autem. Spojuje v sobě cestovní pojištění a technickou asistenci vozidla, kryjící tzv. „chyby řidiče“, jako jsou např. poškození či zničení zámků a klíčů od vozidla, ztráta klíčů od vozidla, načerpání nesprávného paliva, dojití paliva, defekt pneumatiky.

Informace o pojištění Zima autem

Golfové pojištění a připojištění


Unikátní produkt na českém trhu, při ztrátě golfového náčiní krytí až do výše 100.000 Kč, odměna za “hole in one” až 20 000 Kč, při ztrátě nebo zpoždění letadla proplaceno zapůjčení náhradního vybavení a koupě nových bot, splňuje požadavky i nejnáročnějších hráčů golfu.

Informace o golfovém pojištění

Cestovní pojištění Business kryje pojistná rizika osob, které cestují v rámci pracovních cest a které poskytuje exkluzivně krytí při ztrátě notebooků až do výše 80.000 Kč a zároveň poskytuje vysoké zabezpečení v případě zubního ošetření, úrazů, trvalých následků, apod.

Informace o cestovním pojištění Business

Sazebník pojistného

Přehled pojistného plnění výše uvedených produktů naleznete také v našem online systému.

TIP pro pojištění na poznávacích cestách

Mondial Assistance zajišťuje cestovní pojištění i pokud cestujete do více zemí. Při vyplňování formuláře zadejte při výběru země tu nejvzdálenější.
V případě, že bude nutný akutní zásah helikoptérou na okružní plavbě a lékař na lodi si jej vyžádá, pojišťovna ji hradí klasicky v rámci léčebných výloh.

Cestovní pojištění - ON LINE