Česká republika - Vranovská přehrada - dovolená 2018

Detail destinace

Vranovská přehrada Česká republika - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Vranovská přehrada - tzv. Moravský Jadran (Vranov nad Dyjí, Vranovsko, Bítovsko) - tradiční rekreační oblast. patří mezi nejteplejší přehrady v České republice. Leží na řece Dyji. Skýtá dobré podmínky pro koupání a vodní sporty. Na své si zde přijdou milovníci windsurfingu a jachtingu. Ve volném čase můžete v okolí navštívit spoustu historických měst, památek i přírodních zajímavost í(NP Podyjí, Bítov, Telč, zřícenina hradu Cornštejn, vinné sklepy u Znojma). Na všechny atraktivní místa se pohodlně dostanete po turistických, cykloturistických či vinných stezkách.
Blízkost Vranovské přehrady a NP Podyjí dává jedinečnou šanci rozšířit program Vaší dovolené o cyklovýlety a procházky okouzlující přírodou. Poznávání okolí Vranova nad Dyjí a Vranovské přehrady Vám může zpestřit geocaching, což je novodobé hledání pokladů. Na dosah jsou i památky – Státní zámek Vranov nad Dyjí, Hrad Bítov a řada dalších pamětihodností.

 
 
 

 

[Zobrazit mapu]