Česká republika - Vizovické vrchy - dovolená 2018

Detail destinace

Vizovické vrchy Česká republika - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Vizovické vrchy - nabízejí bohaté možnosti trávení letní i zimní dovolené milovníkům přírodních krás, historie a památek, kultury i aktivního odpočinku. Vizovickými vrchy označujeme nejvyšší část Vizovické vrchoviny. Jedná se o zalesněné pásmo vrchů, jehož hlavní hřeben se táhne od Lidečka jihozápadním směrem až téměř ke Zlínu.

Příroda Vizovických vrchů skrývá spoustu krás a zajímavostí, kterou můžete poznávat prostřednictvím sítě značených turistických tras pro pěší i pro cyklisty. Mimo hodnotných památek se oblast Vizovických  vrchů může pochlubit řadou zajímavých akcí, jako jsou fašankové průvody, hudební festivaly Valašský frgál Zlín, Janáček a Luhačovice, vizovické Trnkobraní. Centrem lázeňství ve Vizovických vrších jsou Luhačovice, nejznámější moravské lázně s dlouhou a úspěšnou tradicí léčení.

Ať už rádi chodíte, jezdíte na kole, koupete se, jezdíte na koni, sbíráte houby, chytáte ryby, bruslíte nebo lyžujete, ve Vizovických vrších se od jara do zimy nebudete nudit.

[Zobrazit mapu]