CARNIVAL VALOR: specialista na Jižní Karibik

CARNIVAL VALOR

 

CARNIVAL VALOR

Na této výletní lodi najdete 3 bazény, 9ti jamkové golfové hřiště, vodní tobogán, atd. V Spa se nechte hýčkat uklidňujícími procedurami a masážemi. Zkuste nový účes.

Udělejte si přestávku a načerpejte novou energii ve velkém stylu v Java Cafe. Tato evropská stylová kavárna se nachází na promenádě Valor Karneval a specializuje se na kávu a chutné pečivo.

Když zapadne slunce, můžete sledovat filmy, koncerty, zprávy, sportovní události na obrovské obrazovce s křišťálově čistým obrazem. Zhlédnout můžete velkolepou pódiovou show plnou hudby, tance, světel a kostýmů, který by mohly směle konkurovat jakémukoliv představení na Brodway.

Ve sportovním baru se při skleničce něčeho dobrého podíváte v televizi na zápas, nebo si půjdete zatančit.

V Casinu si zahrajete poker, ruletu, blackjack, kostky, nebo zkusíte hrací automaty.

Pro malé děti je zde herna, kde si pod dohledem zkušeného týmu hrají, větší děti se zabaví videohrami, hudbou, jídlem. Všichni zde nacházejí nové kamarády.

Pro všechny hosty je připraveno jídlo s příjemnou obsluhou. Večeře je zde událostí, na kterou nikdy nezapomenete. Jíst ovšem můžete kdykoliv a cokoliv v restauraci Lido.Nabídnou Vám hamburgery, párky v rohlíku, pizzu, saláty, pečené hovězí, kuřecí, ryby, brokolici, rýže, brambory, zmrzlinu, dort, koláče, sušenky atd.

rok postavení lodě: 2004
délka / šířka: 321 m / 38m
stabilizáry: ano
rychlost: 21 uzlů
počet palub: 14
počet pasažérů / počet kajut: 2974-3700 / 1487
posádka: 1150 osob
tonáž: 110 000 tun

 

Plavby

Carnival Valor
Carnival
plavby komplet

Plány palub

1 Riviera
2 Main
3 Lobby
4 Atlantic

 

5 Promenade
6 Upper
7 Empress
8 Verandah

 

9 Lido
10 Panoroma
11 Spa
12 Sun

 

13 Sky

Galerie