Brazílie - Pernambuco - dovolená 2018

Detail destinace

Pernambuco Brazílie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

BrazílieBrazílie

Pernambuco je domovem nejkrásnějších brazilských pláží. Hraničí s Paraíbou, Cearou, Piauí, Alagoas, Bahíí a tyrkysovými vodami Atlantského oceánu. Jeho hlavním městem je Recife, jeden z nejsložitějších a nejrozmanitějších států. Oblast Pernambuco byla původně domovem domorodých kmenů, kteří za účelem svého přežití lovili a hospodařili.
V Pernambuco jsou četné hory s ikonickými plochými vrcholy zvanými Chapadas. Oblast je užší než pobřeží a vykazuje sušší vegetaci než to, co se nachází na pobřeží. Tato oblast má také zalesněné oblasti, ale tyto stromy ztrácejí listy v suchém období, což dává oblasti charakteristické méně husté dřevo.
Průmysl a zemědělství jsou také významnými odvětvími. Hlavním vývozním produktem v oblasti je cukr, a tento stát zůstává jedním z největších výrobců této hodnotné látky v celé Brazílii. V Pernambuco se nacházejí desítky pláží všech typů, od panenských až po městské.
Fernando de Noronha, izolovaná skupina 21 vulkanických ostrovů, přibližně 540 km od Recife. Hlavní ostrovy mají viditelné části ponořených hor, ostrůvků a skal. Souostroví Fernando de Noronha hostí ekologické lokality, které jsou ideálním místem pro mořský životů.
Porto de Galinhas je vybaveno teplými, čistými vodními bazény roztroušenými po korálových útesech, ústí řek, mangrovů, kokosových stromů a řadou dalšího přírodního bohatství, které dělají z Porto de Galinhas místo, které vám utkví v paměti.

Doba letu z Prahy na letiště Recife: cca 20 hod.

Vyhledávání zájezdů do Pernambuco

[Zobrazit mapu]