Brazílie - Natal - dovolená 2018

Detail destinace

Natal Brazílie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Brazílie

Natal Brazil leží na atlantickém pobřeží jižního amerického kontinentu. Toto město je hlavním městem Rio Grande do Norte, státu, který se nachází v severovýchodním cípu Brazílie. Natal je známý svými plážemi, přírodními oblastmi a slavnými historickými památkami. Je to oblíbená destinace pro turisty, kteří chtějí prozkoumat jak pláže, tak i další nádherné atrakce, které stát nabízí.

Natal je jmenován tímto názvem kvůli tomu, že byl založen 25. prosince 1599. "Natal" je portugalské slovo pro Vánoce. Město je také známé jako "Cidade do Sol", které doslovně znamená Město Slunce. Natal je také někdy označován jako "Londýn severovýchodu". Jedním z nejslavnějších památek je Forte dos Reis Magos.
Každý rok se do Brazílie a jeho světově proslulých pláží stahuje více než dva miliony turistů. Mezi hlavní atrakce patří pláže Ponta Negra, pláž Genipabu, Praia da Pipa (pláž Pipa).

Doba letu z Prahy: cca 20 hod., vzdálenost od letiště Natal: cca 30 km. 

Vyhledávání zájezdů do Natalu

Počasí:

Dnes Počasí v Natal - transparent 26° C Zítra Počasí v Natal - transparent 24 - 27° C26.1. Počasí v Natal - transparent 25 - 28° C
27.1. Počasí v Natal - transparent 25 - 28° C28.1. Počasí v Natal - transparent 25 - 26° C29.1. Počasí v Natal - transparent 24 - 28° C
30.1. Počasí v Natal - transparent 25 - 27° C31.1. Počasí v Natal - transparent 25 - 28° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]