Brazílie - Manaus - dovolená 2018

Detail destinace

Manaus Brazílie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Brazílie

Indiánské kmeny v této oblasti byly nazývány Manaus, a tak se městu dostalo jména v roce 1833. Město rozkvétalo koncem osmdesátých let, kdy bylo jediným dodavatelem gumy na světě. Prosperita a bohatství však skončily, když byly gumové stromy úspěšně vysázeny v Evropě a Severní Americe.
Nedávno se cestovní ruch značně rozšířil, a toto město je základem pro většinu výletů do okolní Amazonky. Lety se uskutečňují denně na mezinárodním letišti v Manaus. Díky snadnému spojení se lze dostat do hlavních center, jako jsou Brasilia, Sao Paulo, Salvador de Bahia a Rio de Janeiro.
Manaus je město, které je obklopeno vodou, a hlavní silnicí je obří řeka Rio Negro, která protéká do řeky Solimoes a vytváří řeku Amazonku.
Manaus sám o sobě potřebuje zhruba půl dne k prozkoumání, což je dostatek času, aby jste viděli všechny památky a pohltila vás atmosféra města.

Operní budova Teatro Amazonas byla postavena v roce 1896 a slavné hvězdy sem z celého světa cestovaly, aby vystoupily a užily si představení. Styl budovy je příjemný a nezapomenutelný, s bohatou výzdobou křišťálových lustrů, zábradlí z tepaného železa a italskými freskami. Divadlo má kapacitu 700 osob.

Doba letu z Prahy: cca 22,30 hod., vzdálenost od letiště Rio de Janeiro: cca 13 km.  

Vyhledávání zájezdů do Manaus

Počasí:

Dnes Počasí v Manaus - transparent 28° C Zítra Počasí v Manaus - transparent 24 - 28° C25.1. Počasí v Manaus - transparent 25 - 28° C
26.1. Počasí v Manaus - transparent 24 - 27° C27.1. Počasí v Manaus - transparent 25 - 28° C28.1. Počasí v Manaus - transparent 24 - 29° C
29.1. Počasí v Manaus - transparent 25 - 29° C30.1. Počasí v Manaus - transparent 25 - 27° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]