Austrálie - Cairns - dovolená 2018

Detail destinace

Cairns Austrálie - transparent

Nabízíme 2 ubytovacích kapacit za cenu 56 990 Kč - 63 490 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Austrálie - Cairns

V Cairns najdete brilantní kavárny, rušné trhy a spoustu blízkých pláží. Odpočiňte si u klidného lázeňského bazénu nebo si užijte dny tím, že prozkoumáte tuto tropickou oázu. Jak se dostat do Cairns? Mezinárodní letiště je 10 až 15 minut jízdy od centra města.

Výlet do Cairns není úplný bez návštěvy Velkého bariérového útesu, největšího systému korálových útesů na světě. Je tvořen 3000 korálovými útesy, 600 kontinentálními ostrovy a 300 korály. Vyzkoušejte šnorchl nebo potápění mezi živými korálovými zahradami a pestrobarevnými rybami. Pro delší pobyt si můžete objednat třídenní potápění s živou lodí a plavbu na šnorchlování. Cairns má prosperující kavárny, které se nacházejí v ulicích Grafton a Spence. Začněte den se snídaní v kavárně s lanovkou, kde budete ochutnávat pokrmy, jako jsou vejce z chilli a francouzský toast, s ledovou kávou a kokosovým latté. Další oblíbená kavárna nabízí chutné veganské pochoutky. Daintree Rainforest, který je zapsán na seznamu světového dědictví, se nachází asi dvě hodiny severně od Cairns, a je vidět na cestě z města. Tropický deštný prales je domovem nejrozmanitější škály rostlin a živočichů na Zemi, včetně vzácného klokánka. Začněte svůj den na místě, kde můžete projít pěšky 125 metrů procházkou středním deštným pralesem. Připojte se k výletu po řece Daintree, kde můžete pozorovat přírodu v panenském prostředí včetně mořských krokodýlů. Pěšky zjistíte, že deštný prales se setkává s útesem, kde můžete snadno zapomenout na hodiny a užít si procházky tropickým nížinným lesem nebo se dotknout bílého písku.

V Cairns najdete spoustu aktivit. Některé z nejlepších peřejí v Austrálii jsou na řekách Tully a Barron nebo na řece Mulgrave. Tandemové parašutistické výlety jsou k dispozici pro opravdové milovníky adrenalinu - s leteckým výhledem na Velký bariérový útes - stejně jako bungy jumping. Mezi další aktivity v oblasti Cairns patří čtyřkolka, jízda na koni a plachtění.

Doba letu z Prahy: cca 30 hod., vzdálenost od letiště Cairns: cca 5 km. 

Vyhledávání zájezdů do Cairns

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Mercure Harbourside
starstarstarstar
letecky Praha
Bez stravy
Hotel
Hodnocení:
3,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.1.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 56 990 Kč Detail
 2.2.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 56 990 Kč Detail
 9.2.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 56 990 Kč Detail
Agincourt Apartments
starstarstar
letecky Praha
Bez stravy
Hotel
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.1.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 57 990 Kč Detail
 2.2.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 57 990 Kč Detail
 9.2.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 57 990 Kč Detail

další nabídky >