- dovolená 2018

Detail destinace

 - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Aitutaki

Na ostrově Aitutaki stojí za pozornost trojúhelníková laguna a několik posvátných míst z doby před příchodem misionářů. Centrem Aitutaki je vesnička Arutanga s nejstarším kostelem na Cookových ostrovech – z roku 1828.

Rarotonga

je největší z Cookových ostrovů, ale zabírá plochu pouze 67 kilometrů čtverečných. Když přilétáte k ostrovu naskytne se vám nádherný pohled na hornatou buš ve vnitrozemí, písčité pobřeží a velkolepé útesy, které obklopují celý ostrov. Je také velice pěkně patrný kontrast mezi světle modrou barvou lagun a tmavou hloubkou okolního moře. Rovná pobřežní silnice jako by vybízela návštěvníky, aby si půjčili auto, skútr nebo kolo a udělali si okružní, 32 km dlouhou cestu kolem celého ostrova. Vnitrozemská cesta z korálů (Ara Metua) byla postavena již v 11. století. Z tohoto stavebního materiálu lze obdivovat četné křesťanské kostely, náhrobní kameny a drobné architektonické prvky církevních i světských budov.

[Zobrazit mapu]