- dovolená 2017

Detail destinace

 - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jeko u pořádajích cestovních kanceláří, včetně všech slev.

Největší nabídka zájezdů: nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska.

jsou nazývány rájem Tichého oceánu (vízová povinnost USA), kde naleznete překrásné písečné pláže, azurově modré moře a vyjímečnou faunu a flóru. Havajské souostroví tvoří čtyři hlavní ostrovy: Hawaii (největší z ostrovů, letiště Kona, činné sopky, až 4500 m vysoké Mauna Kea – možnost výstupu, převážně pláže vulkanického původu, ideální trasy na trekking v horách), Oahu (turistický ostrov s kvalitními hotely a vyhlášenou písečnou pláží Waikiki, mezinárodní letiště Honolulu, proslulý přístav Pearl Harbor, centrum širokých sportovních aktivit od golfu až po potápění, ideální na plážovou dovolenou s možností pestrého nočního života), Maui (romantický ostrov s nádhernými přírodními parky Iao Valley a Haleakala, úžasné scenérie, jezírka, bujná vegetace, vodopády, letiště Kahului), Kauai (nejméně turisty navštěvovaný ostrůvek, kaňon Waimea, jedinečná příroda deštného pralesa v horách, opuštěné divoké pláže u města Princeville). Na vyžádání zajistíme servis česky mluvícího delegáta.

BIG ISLAND:
ma mnoho zajimavých kontrastů, které svým navštěvníkům může nabídnout. Masívni a aktivní sopky Mauna Loa, která stále chrlí lávu do oceánu a přetvári tento ostrov, Mauna Kea, rozsáhlá poušt Ka’u Desert, nádherné vodopády a tropický Puna Fern Forest nebo například barevné orchideje z města Hilo.

KAUAI:
jedná se nádherně zelený ostrov se sopkou Mt Waialeale.

MAUI:
je druhý největší z osmi hlavních Havajských ostrovů, které se nacházejí v severovýchodní části Tichého oceánu.

OAHU:
je třetí největší z osmi hlavních Havajských ostrovů, které se nacházejí v severovýchodní části Tichého oceánu. Na Oahu leží největší město celého souostroví Honolulu. Mezi významné zajímavosti ostrova patří že se zde natáčí seriál Ztraceni, pláž Waikiki, Pearl Harbor, památník USS Arizona nebo Hanauma Bay.

[Zobrazit mapu]