- dovolená 2017

Detail destinace

 - transparent

za cenu 79 820 Kč - 88 660 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Souostroví Komory - leží na východě Afriky. Skládá se ze čtyř hlavních ostrovů, které leží na severu Mosambického průlivu, mezi Madagaskarem na jedné straně a pevninským Mosambikem na straně druhé. Francouzské názvy ostrovů znějí Grand Comore, Mohéli, Anjouan a Mayotte . Ostrovy vznikly sopečnou činností. V oblasti Komor žije několik unikátních živočišných druhů, například ryba latimérie podivná, lemur macao, livingstonův netopýr, mořské želvy a další. V posledních se začínají obyvatelé Komor zabývat svým životním prostředím. Snaží se omezit těžbu dřeva, nahrazovat úbytky lesů a zlepšit kvalitu vody.

Společnost na Komorách je zajímavá tím, že se tu africká kultura mísí s arabskou, jihoasijskou a evropskou. Ostrov je převážně zemědělský, pěstuje se káva, kakao, tropické ovoce. Ostrov je proslulý také pěstováním aromatických plodin, ze kterých se zde zpracovávají vonné esence pro kosmetický průmysl.

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Keňa - Safari a oceán (14 dní)
letecky Praha
Snídaně
Kemp
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.10.2017 14 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 79 820 Kč Detail
 20.11.2017 14 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 79 820 Kč Detail
 22.7.2017 14 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 88 660 Kč Detail

další nabídky >