101 Zemek, Chorvatsko, pobytové zájezdy, dovolená

101 Zemek

 

CK 101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o

CK 101 Zemek - Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit heslo: JADRAN JE NAŠE MOŘE A SE 101 CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!

Pro méně náročné jsme připravili nabídku jedno a dvouhvězdičkových hotelů a rodinných penzionů . Pro náročnější klienty nabízíme tří i čtyřhvězdičkové hotely a nové destinace v luxusním vybavení včetně oblíbených “All-inclusive”.

Na titulní straně uvádíme heslo „ Sestavte si svou dovolenou na míru „. S ohledem na přijatou novelu Zákona o cenách zahrnují v naší nabídce všechny základní ceny povinné lázeňské a turistické poplatky. Další nabízené služby jsou již Vámi, milými zákazníky, volitelné. Proto tedy uvedené heslo. Sami si můžete zvolit způsob dopravy, příplatek za plnou penzi, použití klimatizace, garáže, příplatek za Vašeho zvířecího mazlíčka. Můžete si sami zvolit příplatky za stravu v apartmánu, za použití lednice do pokoje, za večeři pro alergiky, za zapůjčení člunu, rybářského náčiní atp. Při sestavení Vámi volitelných služeb jste tak ihned při nabídce seznámeni s konečnou cenou zájezdu. Ta se může změnit jen ve výjimečných případech uvedených ve Všeobecných podmínkách prodeje zájezdů 101 CK Zemek.

Certifikát pojištění CK proti úpadku

Koncesní listina

Všeobecné smluvní podmínky

Cestovní pojištění

 

Cestovní kancelář 101 ZEMEK nabízí zájezdy do těchto destinací:

Chorvacko - transparent  Chorvatsko

Istrie   Novigrad  Poreč   Pula   Rabac   Rovinj   Umag  Vrsar

Kvarner   Crikvenica   ostrov Krk   ostrov Lošinj   ostrov Rab  

Severní Dalmácie   ostrov Pag   ostrov Dugy   ostrov Murter   ostrov Ugljan   Primošten   Vodice  

Střední Dalmácie   Brela   Baško Polje   Drvenik   Makarská   Omiš   ostrov Brač   ostrov Hvar   

Podgora   Tučepi   

Jižní Dalmácie   ostrov Korčula   ostrov Mljet