Španělsko Costa Brava Lloret de Mar HTop Royal Beach - dovolená 2016

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jeko u pořádajích cestovních kanceláří, včetně všech slev.

Největší nabídka zájezdů: nabízíme zájezdy od cca 400 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska.

Top Royal Beach - Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Brava - Lloret de Mar
Top Royal Beach
Doprava:
letecky
Letiště:
Katovice, Varšava
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Hodnocení:
3,5 / 6Hodnocení podle Holidaycheck
již od 12 385 Kč

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HTop Royal Beach
Popis hotelu

Poloha

Šestipatrový hotel HTop Royal Beach se nachází ve čtvrti Fenals, přibližně 1 km od centra Lloret de Mar - jedné z nejznámějších a nejživějších turistických destinací na pobřeží Costa Brava. Ve čtvrti Fenals je několik restaurací, barů, obchodů, větší dostupnost v centru Lloret. Gironské mezinárodní letiště je vzdáleno cca 30 km od hotelu.

Pláž

Široká písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 150 m od hotelu HTop Royal Beach. Hotel neposkytuje plážové osušky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 5 EUR/os.).

Vybavení

Recepce, výtahy, hlavní restaurace, snack-bar, kavárna, bazén a prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, prosluněná terasa na střeše s vířivkou, brouzdaliště, dětské hřiště, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, půjčovna aut.

Pokoje

Hotel HTop Royal Beach nabízí 374 komfortně zařízených standardních pokojů (pro max. 2 + 2, rozloha 26 m²). Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 25 EUR/týden + cca 10 EUR záloha), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Hotel disponuje pokoji pro osoby se zdravotním postižením - na vyžádání.

Strava

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Je zde možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu (10:00 - 24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00) a občerstvení během dne.

Sport a zábava

Hotel HTop Royal Beach organizuje animační program pro děti a dospělé, večerní show. Zdarma: velký bazén pro dospělé a brouzdaliště, stolní tenis, plážový volejbal. Za příplatek: kulečník.

Internet

Wi-Fi připojení k internetu a internetové koutky v lobby - za poplatek (cca 5 EUR/den, cca 20 EUR/týden).

Místní kategorie

****

Jiné

www.htophotels.com

Náš názor

Hotel HTop Royal Beach není nejnovější, ale je vhodný pro rodiny s dětmi a pro zájemce o noční život v Lloret de Mar. Nachází se v klidné čtvrti, daleko od rušného nočního života. Je ideální volbou pro všechny ty, kdo hledají odpočinek během dne. Zároveň je vzdálen pouhých 15 minut chůze od jednoho z největších zábavních center na pobřeží - proto je vhodný pro ty, pro něž je noční život důležitým aspektem úspěšné dovolené.

Program

Den první

Sraz u stanoviště CK 2 hod před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a výlety v okolí.

Den poslední

Po snídani opuštění hotelu. Doprava na letiště (přesný čas srazu uvede delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Upozornění! V hotelech na území Katalánska je nutné uhradit lokální turistický poplatek cca 1,2 EUR/os./den.

Jiné

COSTA BRAVA - obecné informaceMěna

EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit USA dolary.

Spropitné

Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně.

Vízum

Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas

Stejný jako v ČR.

Orientační ceny

Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta

Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony

Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem.Costa Brava

Nejznámější přímořský úsek Katalánska vděčí za svůj název neobvyklému pobřeží - nepravidelné skalní útvary, zálivy s písečnými plážemi a smaragdově zbarvené moře. Turisty láká také hlavní město Katalánska - Barcelona - nádherné město plné památek. Je to zkrátka místo, kam se budete chtít vrátit, protože si zde zamilujete vše - kulturu, zábavu, pláže, slunce, moře, bulváry a architektonické památky, které jen tak někde nenajdete.

Turistická střediska na pobřeží Costa BravaTossa de Mar

Městečko nazývané modrým rájem je jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa Brava. Barevné lodě v přístavu, středověký hrad tyčící se nad zálivem, skalnaté pobřeží s malebnými uličkami vedoucími k pláži.

Lloret de Mar

Jedno z největších turistických letovisek na pobřeží Costa Brava, které nabízí různé atrakce pro lidi všech věkových kategorií. Zábavu zde naleznete kdykoliv během dne i v noci. Lokalita je směsicí turistického ruchu a staletí dějin. Mísí se zde hotely s elegantními rezidencemi a uličky starého města s obchody pro turisty.

Malgrat de Mar

Místo se nachází cca 60 km od Barcelony a je ideálním výletním zázemím. Krásná, dlouhá pláž, pobřežní promenáda s množstvím obchodů, barů a restaurací lákají ke strávení krásného dne na slunci. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat procházku kolem staré části obce pocházející z patnáctého století, kde se udržela typická středomořská atmosféra. Nedaleko se nachází také zábavní park pro děti - Marineland.

Santa Susana

Letovisko téměř spojené s Malgrat de Mar je skvělým místem pro strávení aktivní dovolené. Nespočet vodních sportů, vynikající železniční spojení do Barcelony, široké písečné pláže, parky a náměstí s kavárnami a obchody - to je Santa Susana.

Calella

Resort s krásným starým městem plným úzkých uliček, rozkvetlých balkónů, kaváren, obchodů, restaurací a barů. Druhé nejoblíbenější letovisko po Lloret de Mar, kam se chodí mladí lidé bavit.Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk a Poznaň. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: www.rozklady.r.pl.

Cena

Základní cena zahrnuje: zpáteční dopravu letadlem, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocív hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standars (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek (platí se přímo v hotelu), fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), kapesné.

Výlety v okolí

BARCELONA A TANČÍCÍ FONTÁNY - Cena cca 45 EUR/dospělý, 30 EUR/dítě

Vítejte ve městě Antoni Gaudího, kde lze spatřit, mimo jiné kostel Sagrada Familia (impozantní budova dosahující výšky více než 100 m) a čtvrť Eixample. Navštívíme také výstaviště a olympijská zařízení na Montjuic (místo zahájení a ukončení olympijských her v roce 1992). V programu je také procházka po slavné Ramblas - hlavní pěší ulice v Barceloně a návštěva Starého Města (La Ciutat Vella) - s krásnou gotickou čtvrtí - Barri Gotic, v jejímž srdci se nachází nádherná katedrála Sv. Eulalie. Pro milovníky fotbalu – návštěva slavného barcelonského Camp Nou stadionu - za poplatek 20 EUR. Ve večerních hodinách prohlídka slavné "tančící fontány" - návrat do hotelu kolem půlnoci.MONTSERRAT - cena cca 40 EUR/dospělý, 25 EUR/dítě

Monumentální a obrovské pohoří se strmými stěnami a vrcholky připomínající jehlany a věže. Když budete stát na úpatí hory, je možné si mezi svislými stěnami na úzké římse (721 m n.m.) povšimnout slavného benediktinského kláštera - hlavní svatyně Panny Marie Katalánské. Během pobytu v tomto duchovním centru Katalánska navštívíme také baziliku s jejím nejcennějším objektem: sochou La Moreneta - Černou Madonnou z Montserratu. Poslechneme si také slavný chlapecký sbor Escolania, který je nejstarší v Evropě (pokud zrovna nebude sbor na zájezdě).GIRONA A SVĚT SALVADORA DALÍHO - cena cca 48 EUR/dospělý, 33 EUR/dítě

Během této cesty navštívíme muzeum Salvadora Dalího ve Figueres, Dalího rodném městě. Poté budeme pokračovat do jednoho z nejkrásnějších míst Katalánska - Girony. Nádherně dochované staré město nám umožní cestovat v čase.RUPIT - BESALU - cena cca 50 EUR/dospělý, 37 EUR/dítě

Krásný výlet do dvou středověkých katalánských měst. Besalu - klíčové místo na trase románských památek Katalánska. Procházka touto malebnou vesničkou vám umožní prozkoumat kouzlo středověkých osad. Po návštěvě Besalú večeře v restauraci na kopci, odkud si lze vychutnat nádherný výhled na okolní hory. Dalším bodem programu je návštěva města Rupit. Charakteristické úzkými dlážděnými uličkami, kamennými domy a dvory s podloubím, které nás přenesou zpět do středověku.WATER WORLD (otevřený od 15. května) - cena cca 30 EUR/obyčejné vstupné, 70 EUR/rodinné vstupné, 18 EUR/dítě

Největší vodní park na pobřeží Costa Brava, plný vodních atrakcí a bazénů. Hlavními atrakcemi jsou: Rafting River, extrémně divoká a bystrá řeka s délkou 215 m a Water Mountain - 250 metrový výškový rozdíl! Celý den nezapomenutelné zábavy.MARINALAND (otevřený od 15. května) - cena cca 27 EUR/obyčejné vstupné, cca 65 EUR/rodinné vstupné, cca 17,5 EUR/dítě

Delfinárium a zábavní park o rozloze 6,5 ha. Největší atrakcí Marineland jsou vynikající drezurní show: delfíni, lachtani, papoušci a draví ptáci. Aquapark je celý komplex plný bazénů, vodních atrakcí a tobogánů.VÝLET LODÍ DO TOSSA DE MAR - cena cca 31 EUR

Velký výlet podél pobřeží Costa Brava, během kterého si lze vychutnat nezapomenutelný výhled na "divoké pobřeží".

Jak napovídá název, příroda vytvořila tento kus pobřeží mimořádně krásným a divokým. Skály spadající přímo do moře a jimi vytvářené malé zálivy jsou ideální pro fotografování. A Tossa de Mar je pravděpodobně tím nejkrásnějším místem na pobřeží!Upozornění! Předchozí popisy místních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních výletů spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.