Bonusový program, věrnostním program

Bonusový program

 

Věrnostní program cestovní agentury NUBIS

Pro naše stálé, ale i nové zákazníky jsme připravily následující slevový program.

Nákupem zájezdu prostřednictvím cestovní agentury NUBIS získáte slevu na Vaší příští dovolené. Čím více nakoupíte, tím vyšší bude i Vaše sleva.

Jak získat slevu?

Vždy po návratu z dovolené obdržíte dopisem slevový poukaz.

Výpočet slevy:

Celková výše získané slevy závisí na ceně zájezdu. Do ceny zájezdu se nezapočítává následující, pojištění, vízum, přikoupená doprava a fakultativní služby. Sleva je ve výši 1% z ceny. Např. z ceny zájezdu 10 000,- je sleva na další dovolenou ve výši 100,- Kč.

Při platbě zájezdu poukázkami Sodexo atd. má zákazník nárok na slevu vypočtenou z ceny zájezdu po odečtení hodnoty uplatněných poukázek.

Pravidla pro získávání slevových poukazů

Zákazník má nárok na připsání slevy při zakoupení jakéhokoliv zájezdu nabízeného na internetových stránkách NUBIS nebo v kamenné prodejně, kromě zájezdů pořádaných neměckými CK a letenek.

- Slevový program NUBIS je platný od 1.9.2010 a zahrnuje zájezdy pořádané v roce 2010.

- Bonusový program nelze převádět na jiné osoby.

- Cestovní agentura NUBIS si vyhrazuje právo na změnu podmínek bonusového programu.

- Pokud cestovní agentura zjistí, že zákazník získal slevový poukaz podvodným způsobem, vyhrazuje si právo na neuznání tohoto poukazu.

- Uplatněním bonusu souhlasíte s podmínkami bonusového programu.

Jak uplatnit získanou slevu?

Abyste získali slevu na Vámi vybraný zájezd, odevzáte slevový poukaz při objednání zájezdu v kamenné prodejně nebo zašlete elektronickou kopii s podepsanou cestovní smlouvou.

Minimální uznatelná částka slevového programu je 100,- Kč. Slevy z tohoto programu lze sčítat.

Vámi nárokovanou částku Vám zašleme na Váš účet do konce následujícího měsíce po Vašem návratu z dovolené. V případě zrušení zájezdu z jakýchkoliv důvodů nevzniká zákazníkovi nárok na vyplacení bonusu.